EN  |  FR
Advies en ondersteuning Vlaanderen

Daan Materné



daan@questi.com

Vlaanderen

Dirk Hagenaars



dirk@questi.com

Vlaanderen

Axel Wellens



axel@questi.com

België

Jolein Kimpe



jolein@questi.com

Vlaanderen

Truus Wuyts



truus@questi.com

Vlaanderen
Advies en ondersteuning Wallonië

Tamara Zouboff


014 704 100
tamara@questi.com

Wallonië

Nadège Furnemont


014 704 100
nadege@questi.com

Wallonië
Development

Jorn Vankrunkelsven



jorn@questi.com

Kris Van de Velde



kris@questi.com

Nick Hamal



nick@questi.com

Michiel Crabbé



michiel@questi.com

Antoon De Smedt



antoon@questi.com
Marketing

Indra Taeymans



indra@questi.com
Administratie

Jolien De Roye



jolien@questi.com
Management

Lisa Van Houdt



lisa@questi.com

Daan Materné



daan@questi.com

Dirk Hagenaars



dirk@questi.com

Contact

Benieuwd? Neem vandaag nog contact op met Questi en laat je verrassen door de meest performante software oplossing voor het onderwijs.

014 70 71 00

info@questi.be

Questi bv
Winkelomseheide 233 bus 8
2440 Geel
BE 0849 774 042

Questi Team

Questi wordt gedreven door een passie voor het onderwijs. Dat is de gemene deler bij al onze teamleden. Benieuwd wie wat doet?

Ontdek het team

Privacy

De vertrouwelijkheid en veiligheid van gegevens die op het Questi platform gezet worden zijn een absolute prioriteit voor Questi. Met een duidelijk privacy-beleid en een deontologische code voor het Questi-team.

Meer over privacy en veiligheid